• GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNİN YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK, RESİM KURSU, ATÖLYE KADIKÖY ART,
  • KADIKÖY'DE ATÖLYE KADIKÖY ART'TA GÜZEL SANATLAR FAKÜLTELERİNİN YETENEK SINAVLARINA HAZIRLIK
2014 yetenek sınavlarını kazanan öğrencilerimizATÖLYE KADIKÖY ART
2014-2015 ÖĞRETİM YILINDA YETENEK SINAVLARINI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
BARIŞ SAÇ
BARIŞ SAÇ
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Aydın Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs

.....................................................


YILDIZ YILMAZ

YILDIZ YILMAZ

Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Bileşik Sanatlar Bölümü
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü

.....................................................


İLHAN ÖZŞEN

İLHAN ÖZŞEN

Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Baskı Sanatları Bölümü

.....................................................

ÖZGEM MARMARA

ÖZGEM MARMARA

Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Doğuş Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs
Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Işık Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Beykent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

GAMZE KOÇYİĞİT

GAMZE KOÇYİĞİT

Işık Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %100 Burs

.....................................................

SERHAT ÇINAR

SERHAT ÇINAR

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü

.....................................................

MUHAMMET AKAY

MUHAMMET AKAY

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik Bölümü

.....................................................

ELİF UZUN

ELİF UZUN

Doğuş Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs
Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs

.....................................................

ELİF GİZEM YILDIZ

ELİF GİZEM YILDIZ

Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Doğuş Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs
Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs
Aydın Üniversitesi Moda Tasarımı Bölümü %50 Burs
Işık Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %50 Burs

.....................................................

FATMA BAYAR

FATMA BAYAR

Doğuş Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü %50 Burs

.....................................................

ÇAĞLA ŞEN

ÇAĞLA ŞEN

Okan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

ALEYNA GÜLERYÜZ

ALEYNA GÜLERYÜZ

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü Burslu

.....................................................

BLAGOV ULAŞ VAZLEF

BLAGOV ULAŞ VAZLEF

Haliç Üniversitesi Grafik Tasarım Bölümü %50 Burs

.....................................................

2013-2014 ÖĞRETİM YILINDA YETENEK SINAVLARINI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ
ALİ YASAVUL
ALİ YASAVUL
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü %50 Burs
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü

.....................................................

ALP EMRE ERDEN
ALP EMRE ERDEN
Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Resim Bölümü
%50 burs

.....................................................

BENGİNUR EMRE
BENGİNUR EMRE
Mimar Sinan Güzel Sanatlar ÜniversitesiResim Bölümü
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Grafik Bölümü
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Heykel Bölümü 1. inci
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Resim Bölümü 2. inci
Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi
Bileşik Sanatlar Bölümü
Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Görsel Sanatlar Bölümü %25 burs

.....................................................

BURAK AYAĞ
BURAK AYAĞ
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü

.....................................................

DOĞUKAN KAHVECİ
DOĞUKAN KAHVECİ
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Plastik Sanatlar Bölümü %50 Burs
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü
Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Görsel Sanatlar Bölümü
Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Görsel Sanatlar Bölümü
Kemerburgaz Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümü

.....................................................

İBRAHİM YENER
İBRAHİM YENER
Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

MELİS AYBAR
MELİS AYBAR
Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar
Lisesi Resim Bölümü

.....................................................

MERT ÖZÇELİK
MERT ÖZÇELİK
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Heykel Bölümü 2. inci

.....................................................

OĞUZHAN RESULOĞLU
OĞUZHAN RESULOĞLU
Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi
Bileşik Sanatlar Bölümü
Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim Bölümü
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü
Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Görsel Sanatlar Bölümü %50 Burs

.....................................................

SENA ÇOLAKOĞLU
SENA ÇOLAKOĞLU
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi
Geleneksel Türk Sanatları Bölümü
Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi
Bileşik Sanatlar Bölümü

.....................................................

YAĞMUR DEMİR
YAĞMUR DEMİR
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü
Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

YAPRAK AYDOĞMUŞ
YAPRAK AYDOĞMUŞ
Özel Ataşehir Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
Resim Bölümü

.....................................................

BAHAR ERGÜN
BAHAR ERGÜN
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Güzel Sanatlar FakültesiResim Bölümü
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Plastik Sanatlar Bölümü %25 Burs
Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Görsel Sanatlar Bölümü %25 Burs
Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Görsel Sanatlar Bölümü %50 Burs

.....................................................

EBRA ŞAHİN
EBRA ŞAHİN
Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

NİSAN AYLİN UYGUN
NİSAN AYLİN UYGUN
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Plastik Sanatlar Bölümü

.....................................................

ELİF ALTUNYUVA
ELİF ALTUNYUVA
Işık Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

MUKADDER ÖZTATLI
MUKADDER ÖZTATLI
Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
İç Mimarlık Bölümü %25 burs

2012-2013 ÖĞRETİM YILINDA YETENEK SINAVLARINI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

ZEYNEP EROL
ZEYNEP EROL
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim Bölümü
Marmara Üniversitesi G.S.F. Heykel Bölümü 3. cü

.....................................................

ŞİRİN AKSOY
ŞİRİN AKSOY
Işık Üniversitesi iç mimarlık bölümü % 100 burs
Çanakkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim Bölümü

.....................................................

SİMGE CEYLAN
SİMGE CEYLAN
Haliç Üniversitesi En.Ür.Bölümü %50 burs
Haliç Üniversitesi iç mimarlık bölümü

.....................................................

SENA ÇOLAKOĞLU
SENA ÇOLAKOĞLU
Nişantaşı Üniversitesi S.T.F. Tekstil ve Moda Tasarımı %100 Burs
Nişantaşı Üniversitesi S.T.F. İletişim Tasarımı %100 Burs

.....................................................

ÖYKÜ DEMİRCİ
ÖYKÜ DEMİRCİ
Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi 1. ci %100 burs

.....................................................

OĞUZHAN ŞAT
OĞUZHAN ŞAT
Yeni Yüzyıl üniversitesi iç mimarlık böl %50 burs

.....................................................

İPEK ÇALIŞKAN
İPEK ÇALIŞKAN
Sakarya Üniversitesi G.S.F. Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü

.....................................................

İLAYDA CEREN NORMAN
İLAYDA CEREN NORMAN
Haliç Üniversitesi En.Ür.Bölümü %100 burs
Haliç Üniversitesi iç mimarlık bölümü
İstanbul Aydın Üniversitesi iç mimarlık bölümü

.....................................................

HAZAL DENİZ DÜZGÜNOĞLU
HAZAL DENİZ DÜZGÜNOĞLU
Işık Üniversitesi iç mimarlık bölümü % 50 burs

.....................................................

BERKE CEYLAN
BERKE CEYLAN
Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar Lisesi 4. cü
Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

.....................................................

AYŞEGÜL ARPACI
AYŞEGÜL ARPACI
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Resim Bölümü
Okan Üniversitesi Plastik Sanatlar % 25 Burs

.....................................................

ARMAĞAN GÜVEN
ARMAĞAN GÜVEN
Sakarya Üniversitesi G.S.F. Görsel İletişim Tasarım Bölümü
MaltepeÜniversitesi Animasyon bölümü % 50 Burs

.....................................................

ALEYNA ERDOĞAN
ALEYNA ERDOĞAN
İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar Lisesi 1. ci
Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi
Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

.....................................................

ALARA PELİN KARA
ALARA PELİN KARA
İstanbul Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi
Prof.Faik Somer Güzel Sanatlar Lisesi 3. cü
Özel Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi 1.ci
Özel Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi

.....................................................

MELİKE BARUT
MELİKE BARUT,ATÖLYE KADIKÖY ART
Marmara Üniversitesi G.S.F. Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü

2011-2012 ÖĞRETİM YILINDA YETENEK SINAVLARINI KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZ

AHMET FAHRİ KÜÇÜK
AHMET FAHRİ KÜÇÜK
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü
Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Resim Bölümü

.....................................................

MERVE VURAL
MERVE VURAL
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi G.S.F. Resim Bölümü

.....................................................

ÖZGÜR ŞİMŞEK
ÖZGÜR ŞİMŞEK
Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü
Doğuş Üniversitesi Endüstri Ür. Tas. Bölümü
%50 burs
Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %50 burs
Işık Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %50 burs
Haliç Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Haliç Üniversitesi Endüstri Ür. Tas. Bölümü
Okan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Yeditepe Üniversitesi Endüstri Ür. Tas.

.....................................................

ZEHRA YILDIRIM
ZEHRA YILDIRIM
Okan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %50 Burs
Doğuş Üniversitesi Endüstri Ür. Tas. Bölümü
%50 burs
Yeni Yüzyıl Üniversitesi Grafik Bölümü %50 burs
Yeni Yüzyıl Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Işık Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %50 burs
Haliç Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

GÜNEŞ AKAN
GÜNEŞ ALKAN
Doğuş Üniversitesi Grafik Bölümü %50 burs
Doğuş Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü %50 burs
Işık Üniversitesi Grafik Bölümü %25 burs

.....................................................

BAŞAK ARSLAN
BAŞAK ARSLAN
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü
Doğuş Üniversitesi Grafik Bölümü %50 burs
Yeditepe Üniversitesi Plastik Sanatlar Bölümü
% 50 Burs
Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

BURAK KARAGÖZ
BURAK KARAGÖZ
Okan Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü % 25 burs
Doğuş Üniversitesi Grafik Bölümü

.....................................................

MERT ÇANDÖKEN
MERT ÇANDÖKEN
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk El Sanatları Bölümü
Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü %50 burs
Doğuş Üniversitesi Grafik Bölümü %50 burs
Haliç Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

NALAN AKTAŞ
NALAN AKTAŞ
Doğuş Üniversitesi Grafik Bölümü %50 burs
Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Yeditepe Üniversitesi Grafik Bölümü

.....................................................

BAŞAKNUR KOZİK
BAŞAKNUR KOZİK
Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi
Resim-Heykel Bölümü
Kırıkkale Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü
Doğuş Üniversitesi Grafik Bölümü %50 burs
Doğuş Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

ERDEM DOĞAN
ERDEM DOĞAN
Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü
Haliç Üniversitesi Endüstri Ür. Tas. Bölümü

.....................................................

BERK GÖKÇE
BERK GÖKÇE
Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü

.....................................................

ŞEYDA GÜVENDİ
ŞEYDA GÜVENDİ
Yeditepe Üniversitesi Grafik Bölümü

.....................................................

MELTEM SATILOĞLU
MELTEM SATIILOĞLU
Marmara Üniversitesi GSF Fotoğraf Bölümü
Kocaeli Üniversitesi GSF Fotoğraf Bölümü

.....................................................

ZEYNEP ÖZEN
ZEYNEP ÖZEN
Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi G.S.F. Fotoğraf Bölümü

.....................................................

ÖZCAN SOYSAL
ÖZCAN SOYSAL
Kocaeli Üniversitesi GSF Fotoğraf bölümü

.....................................................

TUĞBA BÜYÜKBAŞ
TUĞBA BÜYÜKBAŞ
Yıldız Teknik Üniversitesi STF Fotoğraf ve
Video Bölümü

.....................................................

AYŞEGÜL AKTÜRK
AYŞEGÜL AKTÜRK
Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim İş Öğretmenliği

.....................................................

NAGEHAN ALPARSLAN
NAGEHAN ALPARSLAN
Sakarya Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü

.....................................................

MERVE GAMZE BEKTAŞ
MERVE GAMZE BEKTAŞ
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü
Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Bölümü

.....................................................

Yetenek sınavlarını kazanan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Bir millet sanattan ve sanatkârdan
mahrumsa, tam bir hayata sahip olamaz.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK 


Under Armour Speedform Gemini shoes Adidas Primeknit Boost asics tiger 66 shoes collection Curry 2 Shoes nike air presto schuhe Under Armour Curry 2 Kids Hare Jordan 7 for Sale Chaussures Jordan Super Fly Pas Cher Jordan Superfly 4 nike air max flyknit 360 blue lagoon Air Jordan 13 à vendre Cheap Adidas Yeezy Boost 350 Adidas ZX 750 facebook Adidas ZX Flux Nike Lebron 13 For Sale Free shipping and returns on Nike Roshe Run air jordan schuhe eBay Stephen curry shoes Compare Prices Online Get Cheap Kobe 11 Shoes Kobe 11 Schwarz und Gold